Reshi pomáhá léčit cukrovku 5/5 (1)

Díky rostině Ganoderma Lucidum – Reishi, už cukrovka nemusí být tak hrozným onemocněním. Jak je známo hlavní příčinou cukrovky je nedostatečná tvorba insulinu a to vede k velmi závažným zdravotním komplikacím. Jediný způsob léčby, který zná západní medicína je podávání insulinu prostřednictvím injekcí.

Díky rostině Ganoderma Lucidum – Reishi už cukrovka nemusí být tak hrozným onemocněním. Jak je známo hlavní příčinou cukrovky je nedostatečná tvorba insulinu a to vede k velmi závažným zdravotním komplikacím. Jediný způsob léčby, který zná západní medicína je podávání insulinu prostřednictvím injekcí. Bohužel injekční podávání insulinu může mít podobně jako u injekčního podávání cortisolu vedlejší účinky. Insulin samozřejmě není schopen obnovit funkci slinivky – naopak zrychluje její stárnutí.

Letité studie na Lékařském výzkumném institutu university v Kinki v Japonsku prokázali, že Ganoderma Lucidum má stejný účinek jako insulin. Užívání Reishi nejen, že nahrazuje nedostatek insulinu, ale navíc pomáhá slinivce, aby obnovila svojí funkci. A samozřejmě užívání Ganodermy nemá na rozdíl od injekcí insulinu žádné vedlejší účinky.

Ohodnoťte článek